Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pro občany

Tiskové zprávy

Do zlínských ulic se vrací běžci, půlmaraton v neděli významně omezí dopravu

2. 6. 2023

Aktuality

Zlín – Festivalový půlmaraton v neděli 4. června omezí nebo zcela uzavře několik zlínských ulic, změny se od 8. do 13. hodiny dotknou také trolejbusových i autobusových linek MHD. Letošní 8. ročník největšího běžeckého závodu v regionu, který je součástí 63. Zlín Film Festivalu, dočasně uzavře i 1. nástupiště autobusového nádraží.

Začal 63. Zlín Film Festival, město uzavřelo novou smlouvu o spolupráci

1. 6. 2023

Aktuality

Zlín - Celkem 295 filmů z padesáti zemí světa i bohatý doprovodný program pro školy a celou rodinu. Takový bude 63. Zlín Film Festival, který začal dnes dopoledne a hned na úvod přinesl jeho organizátorům dobrou zprávu. „Statutární město Zlín uzavřelo s pořadatelskou společností Filmfest smlouvu o spolupráci. Trvat bude zatím do roku 2027. V případě zachování minimálně sedmidenní délky trvání festivalu předloží Rada města Zlína každoročně zastupitelům návrh na poskytnutí neinvestiční dotace ve výši 8,5 milionu korun,“ oznámil primátor Zlína Jiří Korec.

Blokové čištění ulic potrvá až do října, ale harmonogram prací se mění

1. 6. 2023

Aktuality

Zlín – Blokové čištění ulic a přilehlých parkovacích ploch, které se do města vrátilo v dubnu po dvouleté pauze, bude pokračovat v nových termínech. Podle původního plánu se mělo v červnu pokračovat v ulicích Díly II-III, Sadová, Ševcovská, Hradská, Lorencova, Santražiny – vnitroblok a v části ulice Kvítková. Na všech místech se ale nakonec začne pracovat až v srpnu. V červnu se blokové čištění týká Bartošovy čtvrti, Kútů a místní části Příluky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru