Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pro občany

Elektronické objednávky termínů

Vážení občané,
prostřednictvím odkazu "Objednávání" Vám nabízíme možnost elektronicky se objednat v záležitosti vyřízení občanského průkazu, cestovního dokladu, řidičského průkazu, agendy evidence vozidel, ověřování (v Odboru občansko-správních agend), živnostenského a zemědělského podnikání a taxislužby (v Odboru živnostenském).

Provoz systému a jeho nastavení se snažíme podle rozsahu poptávky a praktických zkušeností průběžně vyhodnocovat a provádět možné úpravy.

Aktuální nastavení vychází z více faktorů, například též respektuje, že ne všichni občané využívají internet pro objednání, že někteří občané mohou přijít jen v době od 15 do 17 hodin a nechtějí být v tomto čase "znevýhodněni" před objednanými apod.

Odkazem "Monitoring" můžete zjistit aktuální stav v obsazenosti jednotlivých přepážek dle vyřizovaných činností a počet občanů ve frontě na obsloužení.

To umožní případně zvážit, zda se vyplatí jít pro vyřízení požadované záležitost ještě dnes,  odložit vyřízení na jiný pracovní den, nebo využít možnost elektronické objednávky na vybraný konkrétní den a hodinu.

Odkaz "Občanské průkazy připravené k převzetí" a "Cestovní doklady připravené k převzetí" a "Řidičské průkazy připravené k převzetí" je určen pro občany, kteří si chtějí převzít hotový doklad co nejdříve.

Občanské průkazy a cestovní doklady s biometrickými prvky vyhotovuje Státní tiskárna cenin nejpozději do 30 dnů (u řidičských průkazů do 20 dnů). Skutečná doba, kdy hotový doklad dorazí na pracoviště k předání občanovi bývá obvykle kratší. Nelze ji však nikdy spolehlivě předjímat, ani ovlivnit.

Pomocí uvedených odkazů je tak možné zjistit (podle datumu, kdy bylo o doklad požádáno), zda je již příslušný doklad připraven k převzetí.

Děkujeme Vám za Vaše poznatky a připomínky, které můžete zasílat rovněž na adresu: antoninsrajer@zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru