Česky

Česky

English

menu
zavřít

O městě

Doprava

Odbor dopravy zabezpečuje činnosti na části úseku investiční dopravní výstavby města a v rámci provozního chodu dopravy.
Zabezpečuje rekonstrukce a opravy komunikací - vozovek, chodníků, cyklostezek. Dále působí jako objednatel služeb a zároveň jako koordinátor výkonu a rozsahu služeb společnosti Dopravní společnost Zlín – Otrokovice, s. r. o., v oblasti městské hromadné dopravy a působí jako objednatel služeb u společnosti Technické služby Zlín, s. r. o..

Odbor dopravy NEVYKONÁVÁ agendu státní správy jako je vyřizování řidičských průkazů, evidence motorových vozidel či řešení dopravních přestupků - tuto agendu řeší Odbor občansko-správních agend.

Pravidelné informace o aktuálních uzavírkách a omezení souvisejících s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí a dalších prací jsou nově k dispozici na městském webovém portálu http://mapa-uzavirek.zlin.eu. Další informace k jednotlivým uzavírkám a omezením zobrazíte po rozkliknutí jednotlivé uzavírky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru