Česky

Česky

English

menu
zavřít

28. října nabízí Památník Tomáše Bati speciální prohlídkový den

22. 10. 2019

Aktuality

4

Zlín - V rámci oslav 101. výročí vzniku československého státu bude Památník dne 28. října otevřen návštěvníkům. Navíc se můžete těšit na zpestření – prohlídky koncipované v dobových kostýmech.

pamatnik.jpg

Zlín - V rámci oslav 101. výročí vzniku československého státu bude Památník dne 28. října otevřen návštěvníkům. Navíc se můžete těšit na zpestření – prohlídky koncipované v dobových kostýmech.
Právě ve sváteční pondělí obléknou průvodci šaty a doplňky z 30. let minulého století. Ke spolupráci pro tento sváteční den oslovili zástupci památníku i Luhačovický okrášlovací spolek Calma. Skupinka dam a pánů z tohoto spolku bude oděna v krásných historických kostýmech s patřičnými módními doplňky. 

Komentované prohlídky se budou konat od 10:00 vždy v každou celou hodinu. Slavnostní prohlídky s doprovodem členů z Luhačovického okrášlovacího spolku se uskuteční od 13:00 do 16:00 – rovněž v každou celou hodinu. Délka prohlídky vychází zhruba na 40 minut.

Pro návštěvníky oděné v dobovém kousku oblečení je v den 28. října VSTUP ZDARMA.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru