Česky

Česky

English

menu
zavřít

31 kabelek. Zaměstnankyně radnice znovu pomohly dobré věci

28. 2. 2018

Aktuality

11

Zlín – Celkem 31 darovanými kabelkami podpořily zaměstnankyně zlínského magistrátu letošní ročník charitativního projektu Kabelkový veletrh, kterou pořádá...

Letos zaměstnankyně radnice pomohly 31 kabelkami

Zlín – Celkem 31 darovanými kabelkami podpořily zaměstnankyně zlínského magistrátu letošní ročník charitativního projektu Kabelkový veletrh, kterou pořádá organizace Naděje Zlín ve spolupráci se Zlínským deníkem.

„Moc všem kolegyním na úřadu děkujeme. Jejich kabelky poslouží dobré věci a pomůžou potřebným,“ ujistil mluvčí zlínské radnice Zdeněk Dvořák. Dodal, že k projektu se město připojilo už počtvrté.

Princip Kabelkového veletrhu je jednoduchý. Kdo má stále ještě hezkou a funkční kabelku, kterou už ale nechce nosit, daruje ji organizátorům této akce. Ti dary ocení a následně prodají zájemkyním. Letos se prodej uskuteční v pondělí 16. dubna od 15 do 18 hodin v prostorách Městského divadla Zlín. Výtěžek bude věnován na činnost Naděje Zlín, která pomáhá seniorům a lidem nemocným Alzheimerovou chorobou a s mentálním postižením. Více o organizaci na www.nadeje.cz/zlin.

Sběr kabelek probíhá na mnoha místech. Jejich seznam je uveden v příloze.

Město Zlín dlouhodobě podporuje celou řadu charitativních akcí. Je součástí například cyklotour Na kole dětem, která pomáhá onkologicky nemocným dětem, pomáhá s prodejem vánočních růží pro nadaci Šance, propaguje dárcovství krve a kostní dřeně, představitelé města podporují činnost tréninkové kavárny Slunečnice nebo se účastní Dne pro Zuzanku a řady dalších akcí. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru