Česky

Česky

English

menu
zavřít

350 sedaček z Velkého kina míří na Slovensko

13. 9. 2017

Aktuality

17

Zlín – Celkem 350 sedaček z hlediště Velkého kina míří na Slovensko. Koupila je společnost Darton z Komárna, jeden kus za 18 EUR.

Kino čeká rekonstrukce, proto je nutné vyklidit hlediště. Foto: archiv

Zlín – Celkem 350 sedaček z hlediště Velkého kina míří na Slovensko. Koupila je společnost Darton z Komárna, jeden kus za 18 EUR.

„Sedačky budou novému majiteli předány po zaplacení kupní ceny,“ prohlásil náměstek primátora Jiří Korec. Dodal, že slovenská společnost uhradí také náklady spojené s odvozem sedaček.

Firma Darton byla jediným zájemcem, který předložil městu Zlínu nabídku na odkup.

Město nabízí k prodeji všechny sedačky z Velkého kina. Na úřední desce je proto už zveřejněn záměr na prodej zbylých 675 jednotlivých sedadel a 17 dvojsedadel. Cena za kus nebyla stanovena a musí ji nabídnout zájemce.

Kromě sedaček z Velkého kina nabízí město Zlín k prodeji také cca 300 metrů čtverečních dřevěného obložení hlavního sálu z bývalého Domu umění. Nemá pro něj další využití, protože objekt se mění zpět na Památník Tomáše Bati. „Obložení bylo demontováno restaurátorským způsobem a nyní je uloženo v prostorách bývalého Velkého kina, kde si jej mohou prohlédnout případní zájemci o koupi,“ dodal Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru