Česky

Česky

English

menu
zavřít

Adventní koncert v kostele sv. Filipa a Jakuba bude mít benefiční nádech

4. 12. 2018

Aktuality

43

Zlín - Adventní čas by měl být časem zklidnění a měl by být i spojen s myšlenkou pomáhat těm, kteří neměli v životě dostatek štěstí. Spojení kultury a podpory charity...

181208--charita-zlin-adventni-koncert-´podekovani´.jpg

Zlín - Adventní čas by měl být časem zklidnění a měl by být i spojen s myšlenkou pomáhat těm, kteří neměli v životě dostatek štěstí. Spojení kultury a podpory charity si lze vychutnat při Adventním koncertu ve zlínském kostele sv. Filipa a Jakuba. Adventní koncert má, stejně jako roky minulé, podtext ´poděkování´to patří všem, kteří každoročně v lednu vycházejí ve tříčlenných skupinkách do ulic a koledují pro potřebné.

A protože je dobré nejen děkovat, ale také dělat radost, koncert je benefiční. Výnos je určen Kristýnce, která  je od narození postižená těžkou formou dětské mozkové obrny a mentální retardací.  

Vstupné - dobrovolný příspěvek

Termín: 8. 12. 2018, 17:00 — 8. 12. 2018, 18:00

 

Účinkují Vojtěch Pelka, zpěv za doprovodu hudebního tělesa Concertino

Vojtěch Pelka se věnuje od útlého věku soukromému studiu zpěvu u své matky sopranistky MgA. Dity Brlicové-Rozumkové. Logickým vyústěním pak bylo přijetí na Konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži. Díky své kontratenorové hlasové poloze se v současné době specializuje na repertoár 17. - 18. století. Spolupracuje s ansámbly staré hudby a jeho práce si už také povšiml odborný tisk. 


Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru