Česky

Česky

English

menu
zavřít

Adventní trhy ve Zlíně – program 2. týdne

9. 12. 2019

Aktuality

53

Zlín - V druhém adventním týdnu vystoupí opět řada hudebních kapel, jako např. ATELIÉR, VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR MĚSTA ZLÍNA, FUNNY FELLOWS, VESNA, PRO TEBE a další...

adventni-zlin-3-2019.jpg

Zlín - V druhém adventním týdnu vystoupí opět řada hudebních kapel, jako např. ATELIÉR, VELKÝ DECHOVÝ ORCHESTR MĚSTA ZLÍNA, FUNNY FELLOWS, VESNA, PRO TEBE a další. Pro děti bude opět ve stanu vedle pódia připraveno dětské kinečko - promítání večerníčků, např. PAT a MAT,BOBaBOBEK nebo MACH a ŠEBESTOVÁ.

Ve středu 11. prosince od 18.00 se uskuteční na hlavním pódiu tradiční zpívání koled - Česko zpívá koledy s Deníkem. V pátek 13. prosince se můžete těšit od 18.30 na Adventní oldies diskotéku s Luďkem Malárem.

Sobotní program odstartuje v 15.00 ve vánoční stodole autogramiádou zlínských hokejistů. Nebude chybět focení u fotostěny a ani maskot Beran. Ve stejný čas začnou ledoví sochaři tvořit ledové sochy, které ozdobí zlínské náměstí. Pro děti bude připravena ve stanu vedle pódia vánoční dílnička s Mojí dílnou. Od 16.00 vystoupí na hlavním pódiu zlínsko-znojemská kapela THE ONLY WAY a poté zahraje SMOKIE FOREVER BAND, kapela hrající věrně repertoár britské skupiny Smokie. V neděli 15. prosince se mohou děti těšit na Jirku Hadaše, který vykouzlí v 10.00 a ve 14.00 „Kouzelné Vánoce“. Od 15.00 budou připraveny tvořivé dílničky s Radiem Čas a velké vánoční malování na obličej. Nedělní program zakončí od 18.00 na hlavním pódiu MICHAL HRŮZA s kapelou.

Podrobný program naleznete na http://www.ic-zlin.cz/adventni-zlin-2019.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru