Česky

Česky

English

menu
zavřít

Agentura Median provádí v Prštném průzkum veřejného mínění

12. 4. 2019

Aktuality

20

Zlín - Vaše práva – řekněte nám, co je pro Vás důležité. To je téma mezinárodního prestižního šetření veřejného mínění, které se uskuteční také ve zlínské části Prštné...

jsf-abb--c--00003.jpg

Zlín - Vaše práva – řekněte nám, co je pro Vás důležité. To je téma mezinárodního prestižního šetření veřejného mínění, které se uskuteční také ve zlínské části Prštné. Výzkum má za cíl shromáždit informace o zkušenostech a názorech lidí týkajících se základních lidských práv. Na základě dat, která budou sbírána ve všech 28 členských státech EU, bude možné porovnat povědomí o lidských právech napříč celou EU.

„Abychom získali reprezentativní obrázek za celou ČR, je důležité dotazovat členy náhodně vybraných domácností. Některé domy a byty ve vašem městě byly náhodně vybrány, aby se jeden z členů domácnosti zúčastnil tohoto výzkumu,“ říká Ondřej Nývlt, vedoucí mezinárodních projektů agentury Median. Dotazování trvá 45 minut.

Tazatelé mohou domácnosti navštěvovat již v měsíci dubnu a to až do konce června.

Otázky se týkají problémů v ČR, služeb v oblasti bydliště nebo osobních zkušeností s porušováním práv či diskriminací. Odpovědi jsou anonymní.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru