Česky

Česky

English

menu
zavřít

Akademie České discgolfové reprezentace zavítá na DiscGolfPark Jižní Svahy Zlín. Už dnes!

29. 5. 2019

Aktuality

15

Zlín - Nejlepší hráči České republiky, členové České discgolfové reprezentace, v letošním roce zavítají na sedm discgolfových hřišť po celé republice, aby své zkušenosti...

discgolf.jpg

Zlín - Nejlepší hráči České republiky, členové České discgolfové reprezentace, v letošním roce zavítají na sedm discgolfových hřišť po celé republice, aby své zkušenosti předali začínajícím a méně zkušeným hráčům či lidem, které discgolf zatím tak úplně neoslovil. Jedním z nich je právě DiscGolfPark Jižní Svahy ve Zlíně, kde se 18. června můžete těšit na výuku od Matěje Vojtíka, Rudolfa Konečného a Jakuba Zdráhala.

„Cílem je představit discgolf dalším lidem a zaručit, že noví discgolfisté začnou tím správným způsobem. Každý discgolfista se přece chce zlepšovat a my jim s tím chceme (a můžeme) pomoci,“ říká Kryštof Novák, kapitán reprezentace. Na akademii jsou vítáni hráči všech výkonnostních úrovní. Disky k zapůjčení budou k dispozici. Témata akademie se přizpůsobí podle zájmu a složení účastníků. Začínat se bude vždy představením reprezentantů, rozcvičkou, poté proběhne výuka konkrétního aspektu hry (typu hodu) a na závěr soutěž o discgolfové disky z limitované edice České asociace discgolfu. Akademie je díky podpoře České asociace discgolfu úplně zdarma. Sraz je u hlavní mapy discgolfového hřiště na ulici Okružní ve Zlíně a to v úterý 18. června od 17 hodin. Česká reprezentace letos v srpnu pojede na Týmové Mistrovství světa do Estonska.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru