Česky

Česky

English

menu
zavřít

Akce v Parku Komenského navštívilo o osm tisíc lidí více než v roce předchozím

9. 1. 2018

Aktuality

8

Zlín - V nedávno revitalizovaném Parku Komenského to přes rok skutečně žije. V průběhu minulého roku se zde uskutečnilo více než šest desítek oficiálních akcí...

4-zivy-zlin.jpg

Zlín - V nedávno revitalizovaném Parku Komenského to přes rok skutečně žije. V průběhu minulého roku se zde uskutečnilo více než šest desítek oficiálních akcí, které navštěvovaly desítky, stovky, ale i tisíce lidí. Celková návštěvnost těchto oficiálních kulturně – společenských událostí v Parku Komenského činila téměř 34 tisíc návštěvníků. Další desítky tisíc lidí trávilo v parku svůj čas i mimo konání oficiálního programu.

„Návštěvnost akcí v Parku Komenského se podle našich dat meziročně zvyšuje. V loňském roce se do parku přišlo pobavit či poučit o osm tisíc lidí více, než v roce předchozím. Je však skvělé vidět, že se v parku lidé dokážou bavit i spontánně a sami,“ prozradil Bedřich Landsfeld, náměstek zlínského primátora, který se projektu obnovy parku věnoval.    

Mezi nejnavštěvovanější akce v Parku Komenského patřily například Velikonoce v parku, Babby fest, Zlínské filmové léto, lampionový průvod v rámci projektu Živý Zlín a pochopitelně také Zlín film festival. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru