Česky

Česky

English

menu
zavřít

AKTUALIZACE: Nový most do Průmyslové zóny Příluky se otevře ve čtvrtek a změní dopravní režim v lokalitě a okolí

6. 12. 2022

Aktuality

2184

Zlín - Řidiči pozor! Na čtvrtek 8. 12. je plánováno otevření nového silničního napojení na Průmyslovou zónu Příluky. Ve stejný den je plánováno také uzavření starého mostu za železniční tratí. S otevřením nového mostu souvisí řada dopravních novinek včetně dočasných změn, omezení a objížděk.

 

V rámci otevření nového silničního mostu, jakožto nového napojení do Průmyslové zóny Příluky, je také plánováno uzavření starého mostu u železniční trati z důvodu jeho demolice. Na stejném místě bude vybudována lávka pro pěší a cyklisty. Než bude tato nová lávka vybudována, budou chodci a cyklisté moci využívat provizorní lávku umístěnou vedle původního mostu. Uzavření starého mostu a otevření nového silničního napojení na Průmyslovou zónu Příluky na hlavní silniční tepnu I/49 bude obnášet řadu dopravních novinek včetně dočasných změn, omezení a objížděk viz obrázky níže.

Nejdůležitější informace k dopravním úpravám:

Dojde taktéž k instalaci dočasného ostrůvku uprostřed komunikace v místě stávajícího přechodu pro chodce z ul. Pančava, který usnadní přecházení pěších a cyklistů. I přes to je z důvodu bezpečnosti nezbytně nutné, aby řidiči, chodci i cyklisté dbali v tomto místě zvýšené opatrnosti.

Jelikož se stále bude jednat o průjezd stavbou, je nutné, aby řidiči důsledně sledovali dopravní značení v této lokalitě. Úprava místního provozu bude dočasná a její trvání je předpokládá jarních měsíců roku 2023. Průběžné informace o případné změně dopravního režimu budou uvedeny na webových stránkách města Zlína.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru