Česky

Česky

English

menu
zavřít

AKTUALIZOVÁNO: ČHMÚ odvolal v kraji regulaci i výstrahu

11. 1. 2017

Aktuality

4

Zlín – Regulace provozu firem, které jsou zdrojem vysokého znečištění ovzduší, byla odvolána. Stejně tak již neplatí výstraha. Regulace i výstraha byla vyhlášena z důvodu vysokých koncentrací suspendovaných částic PM10...

komin.jpg

Zlín – Regulace provozu firem, které jsou zdrojem vysokého znečištění ovzduší, byla odvolána. Stejně tak již od středečního odpoledne neplatí výstraha. Regulace i výstraha byla vyhlášena z důvodu vysokých koncentrací suspendovaných částic PM10.

Aktuálně, tedy ve středu kolem třinácté hodiny, byla hodnota nebezpečného polétavého prachu (PM10) na čísle 63.8 mikrogramů na metr krychlový. Limit je 50 mikrogramů na metr krychlový. Přímo ve Zlíně je tak limit stále překročen. V rámci Zlínského kraje však již výstraha neplatí a stav ovzduší je označen jako vyhovující. Nejhorší situace panovala v neděli a v pondělí, kdy hodnoty přesahovaly i 130 mikrogramů na metr krychlový.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru