Česky

Česky

English

menu
zavřít

AKTUALIZOVÁNO: Hlasovací soutěž o hřiště pro děti jde do finále. Dnes je poslední den hlasování

27. 2. 2017

Aktuality

9

Zlín - Už jen pár posledních hodin zbývá do ukončení hlasovací soutěže, ve které se hraje o dětské hřiště za 1,5 milionu korun. Ačkoli Zlín po téměř celou dobu soutěže vedl, nyní se pronásledovatelům podařilo náskok vymazat...

hriste.jpg

Zlín - Už jen pár posledních hodin zbývá do ukončení hlasovací soutěže, ve které se hraje o dětské hřiště za 1,5 milionu korun. Ačkoli Zlín po téměř celou dobu soutěže vedl, nyní se pronásledovatelům podařilo náskok vymazat. O tom, která dvě města získají Rákosníčkovo hřiště, tak může rozhodnout i poslední den hlasování a to je dnes. Poslední a možná rozhodující hlasy lze odevzdat do půlnoci. Každý může odevzdat dva hlasy. Jeden skrze Facebook, druhý přes web. Potřebné odkazy najdete pod článkem. 

„Poslední čtyři dny se již nebudou průběžné výsledky zveřejňovat a zůstanou skryté až do vyhlášení výsledků,“ prozradila Zuzana Holá, mluvčí obchodního řetězce, který soutěž pořádá. 

Při posledním zveřejněném výsledku držela vedoucí příčku Opava, ale jen o několik desítek hlasů. O druhé a třetí místo se dělil Zlín s Děčínem. O dvou majitelích nových hřišť se tak rozhodne mezi třemi favority, kterým se k pátku podařilo sesbírat více než šest tisíc hlasů. 

V případě Zlína by se rekonstruovalo hřiště na Obecinách, které bylo v plánu rekonstruovat bez ohledu na výsledek soutěže. Pokud by však Zlín uspěl, mohou se za uspořené finance o to dříve opravit hřiště, která měla přijít na řadu později. Hlasováním tak nepomůžete jen dětem na Obecinách, ale i ostatním lokalitám ve městě. Ve Zlíně je na veřejných prostranstvích k dispozici více než 400 dětských hřišť. 

Máte-li soutěžního ducha a špetku zlínského patriotismu v těle, podpořte Zlín svým hlasem. Každý člověk může dát dva hlasy denně. Jeden přes web, druhý prostřednictvím Facebooku. Vše o soutěži najdete na webu pod heslem Rákosníčkovo hřiště.

hlasovat můžete skrze následující odkazy:

http://bit.ly/Hlasovani_rakosnickovo_hriste

a pomocí Facebooku

 https://rakosnicek-hlasovani.cz/

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru