Česky

Česky

English

menu
zavřít

AKTUALIZOVÁNO: ME v silniční cyklistice: o uzavírkách bude město informovat i rozhlasem

11. 7. 2018

Aktuality

20

Zlín – V souvislosti s víkendovým Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let bude město Zlín informovat o dopravních omezeních a uzavírkách i prostřednictvím...

Do Zlína míří špičková cyklistika

Zlín – V souvislosti s víkendovým Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let bude město Zlín informovat o dopravních omezeních a uzavírkách i prostřednictvím hlášení místním rozhlasem.

„Hlásit se bude ve čtvrtek a v pátek vždy v 9 a 18 hodin, v sobotu v 9 hodin, a to v místních částech Kudlov a Jaroslavice,“ upřesnil Milan Kladníček, ředitel Městské policie Zlín.

Text hlášení:

Vážení spoluobčané,

v sobotu dne 14. července od 10 do 18 hodin a v neděli 15. července od 8  do 17:30 proběhne v souvislosti s pořádáním Mistrovství Evropy v silniční cyklistice uzavírka místních komunikací - Štefánikova, nám. T. G. Masaryka, Růmy a Hradská. Dále potom v lokalitě Kudlov a Jaroslavice proběhne uzavírka komunikací - Václavská, Švambovce, Pomezí, K Jaroslavicím a Štefánikova. Prosíme, přizpůsobte této situaci svůj víkendový program.

Děkujeme za pochopení a jménem organizátorů šampionátu se omlouváme za určitá omezení s ním spojená.

 

Pro informování veřejnosti využije MP Zlín i systém VISO. Ve vyhraných částech města se bude vysílat dnes (9:00, 18:00), v pátek (9:00, 18:00), a v sobotu (9:00).

Veškeré informace týkající se chystané akce naleznete v banneru ME v silniční cyklistice do 23 let, který je umístěn na titulní straně městského webu www.zlin.eu, odkaz: http://www.zlin.eu/tiskove-zpravy---aktuality-arch-2186.html?stitek=me-cyklistika

Na co se často ptáte pořadatelů šampionátu:

1/ Bude během ME nějak ovlivněn průjezd mezi Zlínem a Otrokovicemi?

Průjezd mezi těmito městy nebude zásadním způsobem omezen. Pouze z Otrokovic do Zlína se nedostanou vozidla na ulici Štefánikova, ale budou pokračovat po objízdné trase Gahurova,

2/ Budou někde ve Zlíně vypnuté semafory?

Většina semaforů bude fungovat v běžném režimu, s výjimkou:

1) SSZ v křižovatce ulic Štefánikova a Gahurova

2) 2 x SSZ pro přechod pro chodce v místě křížení ulic Štefánikova a Školní.

3) SSZ v křižovatce ulic Štefánikova a Osvoboditelů

4) SSZ pro přechod pro chodce na ulici Štefánikova (za ulicí Hluboká)

3/ Prosím o sdělení přesných časů v době uzavírky, kdy je možno vyjet a najet na Lesní čtvrt přes Díly IV, Díly VI a ulici Hluboká?

Průběžně po dobu závodu budou otevřeny ulice Díly IV, Díly VI a ulice Příční, průjezd přes ulici Štefánikova, průjezd budou regulovat pořadatelé.

Průběžně po dobu závodu budou otevřeny ulice Hluboká, průjezd přes ulici Štefánikova, průjezd budou regulovat pořadatelé.

V sobotu 14. července bude traď otevřena v čase cca od 13 do 13:30 hodin, v neděli 15. července nebude prostor otevřen.

Během konání jednotlivých závodů bude průjezdnost na Lesní čtvrť nepravidelná, pokud to dovolí aktuální situace na trati.

Upozornění: Během víkendu 14. a 15. července se bude vyjíždět z ulice Zarámí na ulici Dlouhá směrem doleva (k železničnímu podjezdu). Dopravu budou na místě řídit pocisté a strážníci.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru