Česky

Česky

English

menu
zavřít

Aktuální harmonogram uzavírek Benešova nábřeží lze sledovat v mapovém podkladu

15. 10. 2021

Aktuality

22

Zlín - Magistrát města Zlína připomíná řidičům, že je v jednom směru stále uzavřeno Benešovo nábřeží. Probíhá zde oprava pozemní komunikace, stávajících chodníků a uličních vpustí...

mapa-benesovo-nabrezi.jpg

Zlín - Magistrát města Zlína připomíná řidičům, že je v jednom směru stále uzavřeno Benešovo nábřeží. Probíhá zde oprava pozemní komunikace, stávajících chodníků a uličních vpustí. Jednosměrný provoz je veden ve směru od ulice Podvesná VI na ulici Dlouhá.

„Pro lepší informovanost jsme připravili mapku větších uzavírek ve Zlíně, kde občané najdou aktuální informace. Bohužel ne vždy schválený harmonogram firmy dodržují, což se právě k nelibosti naší i občanů děje na Benešově nábřeží. Pracujeme na změně smluvních podmínek, aby k tomu nedocházelo,“ ujistil radní pro dopravu Michal Čížek.

Práce a jednosměrný provoz mají trvat téměř do konce listopadu. Pouze krátkodobě je zde naplánovaná také úplná uzavírka a to z důvodu pokládky živice a to v termínu od 12 do 14. listopadu.

Omlouváme se občanům za komplikace s neustálou změnou harmonogramu prací, která je způsobena na straně firmy Swietelsky. Aktuálně platné termíny tak lze najít a sledovat na níže uvedeném odkazu.

mapauzavirek.zlin.eu

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru