Česky

Česky

English

menu
zavřít

ALTERNATIVA zve: Jazzový koncert kvarteta Petra Beneše 31. ledna

29. 1. 2018

Aktuality

12

Zlín - Jazzový pianista, skladatel a aranžér Petr Beneš, vítěz soutěže o nejlepší jazzovou skladbu roku 2011 se ve Zlíně představí se svým kvartetem...

bez-nazvu.jpg

Zlín - Jazzový pianista, skladatel a aranžér Petr Beneš, vítěz soutěže o nejlepší jazzovou skladbu roku 2011 se ve Zlíně představí se svým kvartetem, které založil v roce 2013. Koncert se uskuteční ve středu 31. ledna 2018 v prostorách Alternativy – kulturního institutu Zlín.

„Nad založením vlastní skupiny jsem přemýšlel poměrně dlouhou dobu, kdy jsem se prezentoval především jako sideman. Velkou inspirací k tomuto kroku mi byla nečekaná výhra Jazzové kompozice roku v soutěži OSA ve spolupráci s Bohemia Jazz Festem v roce 2011,“ prozradil Petr Beneš.

Koncert se uskuteční od 18. hodin. Vstupné činí 120 korun. Studenti a penzisté 50 korun. Vstupenky je možné zakoupit v městském informačním a turistickém středisku nebo přímo před koncertem. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru