Česky

Česky

English

menu
zavřít

Americká televize odvysílala další pořad o Zlíně

5. 2. 2020

Aktuality

7

Zlín – Televizní diváci v šedesáti amerických městech měli další možnost nahlédnout do našeho města.

catvusa.jpg

Zlín – Televizní diváci v šedesáti amerických městech měli další možnost nahlédnout do našeho města. Reportážní pořad o Zlíně vyrobila nekomerční televize Czech-American TV tentokrát ve spolupráci se zlínskými studenty.

Do dalšího vysílání o Zlíně jsme mimo spoty statutárního města Zlína zařadili i nové reportáže, na kterých jsme v posledních měsících pracovali se studenty zlínského Gymnázia a jazykové školy s právem státní zkoušky (TGM). S touto školou velmi dobře spolupracujeme už čtyři roky. Mladí lidé mají spoustu nápadů, které člověka ve středním věku ani nenapadnou. Na druhou stranu, spolupráce je zajímavá i pro studenty. Mají úkol, který neskončí v šuplíku profesora, ale je využitý v praxi,“ uvedl ředitel Czech-American TV John Honner.

První vysílání o Zlíně mohli diváci v USA sledovat v hlavním vysílacím čase na americkém televizním kanále 19 již v loňském roce. V rámci pokračující spolupráce s naším městem původní pořad o Zlíně doplnily speciální záběry ze zmiňované studentské dílny s názvem Město Zlín v zimě, doplněné o architektonické lákadlo Památník Tomáše Bati a hrad v Malenovicích.

Našim divákům, kteří rádi jezdí do Evropy, a objevují nové destinace, chceme ukázat tipy na zajímavá místa v České republice. V případě Zlína mohli v Americe obdivovat město posílené fenoménem Baťa s jeho unikátní architekturou, propojenou se zelení. To se jen tak nevidí,“ dodal John Honner.

 

Záznam 30minutového pořadu je možno shlédnout na:
https://www.catvusa.com/broadcast/city-of-zlin-bata-memorial-zlin-in-winter/

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru