Česky

Česky

English

menu
zavřít

Americká televize vysílala o Zlíně

23. 7. 2019

Aktuality

16

Zlín – Televizní diváci v šedesáti amerických městech měli na programu vysílání o Zlíně.

czech-american-tv.jpg

Zlín – Televizní diváci v šedesáti amerických městech měli na programu vysílání o Zlíně. Premiérový pořad z produkce kabelové televizní společnosti Czech-American TV mohli sledovat diváci i prostřednictvím internetového vysílání.

„Do tohoto pořadu jsme zařadili naše vlastní reportáže, které jsme filmovali ve Zlíně v roce 2018. V  rámci press tripu pro štáb, který  zorganizovalo město Zlín, jsme vloni točili v atraktivních zlínských lokalitách. Mimo to jsme zařadili spoty poskytnuté městem Zlínem, ZOO Zlin a spot od Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně. Spot zoologické zahrady jsme navíc upravili na anglickou verzi,“ uvedl producent Czech-American TV John Honner.

Czech-American TV je nekomerční americká televizní společnost, která vysílá své pořady v angličtině na kabelové televizi v USA již 16 let. Relace sleduje přes 2,5 milionu diváků na televizních obrazovkách a další desítky tisíc diváků prostřednictvím internetového vysílání na webových stránkách televize.

„Odvysílaný televizní pořad zaměřený na propagaci města Zlína měl a stále ještě má u našich diváků skvělý ohlas. Na konci tohoto roku proto chceme tento pořad ještě  reprízovat,“ dodal John Honner.

Hlavním posláním Czech-American TV je rozšiřovat povědomí o České republice, ukázat a zviditelnit české regiony a destinace, a přiblížit české kulturní dědictví. Toto veřejné vysílání má formu pravidelných vzdělávacích pořadů, vysílaných pouze v anglickém jazyce. Celý program televize přispívá podle Johna Honnera k vnímání České republiky a jejích regionů jako velmi zajímavé a bezpečné turistické destinace.

O fungování neziskové organizace Czech-American TV se stará více než 40 odborníků jak z Ameriky, tak i z České republiky. Jsou mezi nimi programátoři, grafici, kameramani, překladatelé, marketingoví odborníci a mnoho dalších, kteří pro televizi pracují jako dobrovolníci. I na realizaci reportáže pro Zlín pracovali dobrovolníci zcela zdarma. Díky spolupráci s českými vysokými školami se počet spolupracovníků stále zvyšuje. Nyní se nově do spolupráce s Czech-American TV zapojují studenti Gymnázia a Jazykové školy s právem státní zkoušky ve Zlíně.

Zde je odkaz na záznam celého 30minutového pořadu:www.catvusa.com/broadcast/city-of-zlin/

Záznam televizního pořadu o Zlíně bude umístěno dalších šest měsíců na webu www.catvusa.com v menu BROADCASTS.

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru