Česky

Česky

English

menu
zavřít

Americká TV natáčela loni ve Zlíně. Nyní si můžete prohlédnout výsledný pořad

19. 9. 2018

Aktuality

12

Zlín – Zoologická zahrada a zámek v Lešné, Kongresové centrum, městská zeleň nebo objekty spojené s baťovskou érou. Na těchto a mnoha dalších místech natáčel loni v tuto dobu štáb americké Czech-American TV...

logo-czech-usa-tv.jpg

Zlín – Zoologická zahrada a zámek v Lešné, Kongresové centrum, městská zeleň nebo objekty spojené s baťovskou érou. Na těchto a mnoha dalších místech natáčel loni v tuto dobu štáb americké Czech-American TV v čele s jejím zakladatelem a producentem, Čechoameričanem Johnem Honnerem.

„Zlín je turisticky velmi zajímavé město. A tak ho chceme znovu představit našim divákům,“ prohlásil tehdy John Honner, který Českou republiku a Zlín znovu navštívil při příležitosti nedávných Slováckých slavností Vína.

Vysílání Czech-American TV má dosah k několika milionům diváků v desítkách amerických měst. Hlavním posláním Czech-American TV, která funguje už 13 let, je rozšířit povědomí o České republice, ukázat místní regiony, zviditelnit destinace, a také mimo jiné přiblížit zdejší kulturní dědictví. Toto veřejné a nekomerční vysílání má formu pravidelných pořadů v angličtině. „Celý program televize přispívá k vnímání České republiky a jejích regionů jako velmi zajímavé a bezpečné turistické destinace,“ prohlásila Monika Pleskotová, mluvčí Czech-American TV. Mimo USA má Czech-American TV největší sledovanost v Kanadě, Austrálii, Anglii a v Rusku.

Na výsledný pořad se můžete podívat zde: https://www.catvusa.com/broadcast/zlin-region-zlin-slovacko-valachia-kromeriz/

Více o Czech-American TV naleznete zde: https://www.catvusa.com/tiskova_zprava_2018/

O loňské návštěvě si můžete přečíst zde: http://www.zlin.eu/tocim-a-propaguji-vsechno-krome-prahy-rekl-ve-zline-producent-czech-american-tv-aktuality-3744.html

a zde: http://www.zlin.eu/john-honner-z-czech-american-tv-sam-jsem-zvedavy-na-ohlasy-aktuality-3948.html

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru