Česky

Česky

English

menu
zavřít

Amerika opět viděla Zlín

4. 1. 2021

Aktuality

4

Zlín – Diváci v Americe měli další možnost vidět reportážní pořad věnovaný atraktivitám našeho města.

tv.jpg

Zlín – Diváci v Americe měli další možnost vidět reportážní pořad věnovaný atraktivitám našeho města. Nabídla ho nekomerční televize Czech-American TV, která na něm spolupracovala se studenty Gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Zlín.

Více jak třetinu spotů o Zlíně jsme pro toto vysílání vyrobili v koprodukci se zlínským gymnáziem TGM a díky tomu má v tomto pořadu premiéru i studentská reportáž o kostele ve Zlíně,“ uvedl ředitel televize John Honner.

Jedinečné vysílání o českých a moravských regionech a jejich kulturním dědictví připravuje Czech-American TV na území USA již od roku 2003. Toto veřejné a nekomerční vysílání sleduje pravidelně každý týden na kabelové televizi na 2,5 milionu domácností v šedesáti amerických městech. A díky internetovému streamu a vysílání v anglickém jazyce oslovuje další desítky tisíc diváků z různých koutů světa.

„Opět jsme získali řadu pozitivních ohlasů, které svědčí mimo jiné i o tom, jak lidem chybí možnost cestovat. Sledovanost našich televizních pořadů se významně zvýšila, neboť nejen lidé v USA nyní tráví více času ve svých domovem, u televizních obrazovek a internetu. Zrovna tak je tomu i v případě sledovanosti záznamů televizních vysílání na našich webových stránkách. Televizní pořady jsou pro naše televizní diváky a internetové návštěvníky inspirací pro jejich další cestovatelské plány, jakmile to situace umožní,“ sdělil John Honner.

Odkaz na aktuální vysílání pořadu je zde:
https://catvusa.com/broadcast/city-of-zlin-bata-memorial-church-zlin-in-winter/

Cílem televizní stanice Czech-American TV je rozšíření povědomí o České republice, jejích regionech, památkách a kultuře. Vysílání má formu videodokumentů, které jsou doprovázeny anglickým výkladem. Kromě reportáží o zajímavých místech se věnují také českým tradicím, folklóru nebo vaření typických českých pokrmů. Dnes se o produkci televizních pořadů stará více než čtyřicetičlenný tým dobrovolníků z řad mediálních profesionálů, studentů i pedagogů z USA i ČR.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru