Česky

Česky

English

menu
zavřít

Audit prověří efektivnost činností a procesů magistrátu města Zlína

9. 1. 2020

Aktuality

33

Zlín - Je většina pracovních či úředních procesů na pracovištích magistrátu města Zlína vykonávána dostatečně efektivně a to i především za pomocí nejnovějších informačních technologií? Lze v některé oblasti výrazně přidat či naopak jsou některá opatření nadbytečná a kontraproduktivní? Na tyto a podobné otázky má odpovědět audit zlínského magistrátu s názvem „Revize a podpora procesů informačními technologiemi“. V současné době se připravuje výběrové řízení na dodavatele.

zlin-068--2-.jpg

Zlín - Je většina pracovních či úředních procesů na pracovištích magistrátu města Zlína vykonávána dostatečně efektivně a to i především za pomocí nejnovějších informačních technologií? Lze v některé oblasti výrazně přidat či naopak jsou některá opatření nadbytečná a kontraproduktivní? Na tyto a podobné otázky má odpovědět audit zlínského magistrátu s názvem „Revize a podpora procesů informačními technologiemi“. V současné době se připravuje výběrové řízení na dodavatele.

„Zjednodušeně řečeno jde o prověření toho, zda by některé činnosti magistrátu nešlo s využitím nejmodernějších informačních technologií dělat efektivněji, tedy i rychleji a případně levněji. Pokrok ve vývoji informačních technologií je obrovský. Poslední podobný procesní audit je však z roku 2011,“ vysvětlil důvody zakázky primátor Jiří Korec.

Výstupem auditu tak bude dokument, který popíše potřebnost a stávající stav podpory jednotlivých procesů a činností informačními technologiemi a návrhy na optimalizaci procesů a jejich elektronizaci a robotizaci.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru