Česky

Česky

English

menu
zavřít

Autobusy linky 32 pojedou na Kudlov po výlukové trase

6. 5. 2019

Aktuality

17

Zlín - Pořádání cyklistických závodů bude v sobotu 11. a v neděli 12. května 2019 důvodem uzavření Hradské ulice ve Zlíně. Autobusy MHD linky 32 budou proto jezdit na Kudlov po...

objizdna-trasa.jpg

Zlín - Pořádání cyklistických závodů bude v sobotu 11. a v neděli 12. května 2019 důvodem uzavření Hradské ulice ve Zlíně. Autobusy MHD linky 32 budou proto jezdit na Kudlov po objízdné trase přes Lesní hřbitov. Bude zde platit výlukový jízdní řád.

Úplnou uzavírkou Hradské ulice mezi centrem Zlína a městskou částí Kudlov v sobotu 11. května (od 11.30 do 18.00 hodin) a v neděli 12. května (od 8.30 do 15.00 hodin) z důvodu pořádání cyklistických závodů bude přerušena trasa autobusové linky MHD č. 32. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice proto připravila na této lince výlukový provoz.

Po oba dny budou v čase uzavírky jezdit na lince mezi Mladcovou a Kudlovem podle výlukového jízdního řádu autobusy s označením 32X. Na Kudlov budou jezdit po Březnické ulici a kolem Lesního hřbitova. Autobusy linky 32X ve směru na Kudlov zastaví ve Zlíně na zastávce Školní, potom pojedou bez zastavování ulicemi Osvoboditelů, tř. T. Bati, Březnická, Filmová, Vrchy a Zelená do oblasti Kudlova. Zde budou zastavovat postupně na zastávkách Kudlov-tiskárna, -U Pomníku padlých, -Výhledy, -Střed, -Výhledy, -U Pomníku padlých, -točna. Obdobně i v opačném směru, kdy první zastávkou v centru Zlína bude Náměstí Míru. Zastávky Hradská a Kudlov-dolní konec budou během výlukového opatření zrušeny.

Výlukové jízdní řády budou zveřejněny na zastávkách a dostupné na internetových stránkách www.dszo.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru