Česky

Česky

English

menu
zavřít

Autobusy linky 38 dočasně vynechávají zastávku Zlín-střed

2. 11. 2017

Aktuality

86

Zlín - Z důvodu propadnutí vozovky je od čtvrtka 2. listopadu 2017 znemožněn průjezd vozidel částí Dvacáté ulice v baťovském továrním areálu ze západní strany Krajské knihovny Františka Bartoše.

Mapa náhradní trasy MHD.jpg

Zlín - Z důvodu propadnutí vozovky je od čtvrtka 2. listopadu 2017 znemožněn průjezd vozidel částí Dvacáté ulice v baťovském továrním areálu ze západní strany Krajské knihovny Františka Bartoše. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zde proto musela uzavřít zastávku autobusu linky 38 „Zlín-střed“ a převést dopravu na náhradní trasu.

„Nejedná se o městskou komunikaci, ale krajskou. Kvůli dnešní havarijní situaci nás ale čeká oprava kanalizace v daném místě,“ konstatoval Zdeněk Dvořák, mluvčí města Zlína.

V blízkosti budovy Krajské knihovny Františka Bartoše ve Dvacáté ulici vznikla havarijní situace. V prostoru o velikosti asi 5 ×15 metrůse zde propadla vozovka, kabelový kanál a kanalizace. Místo bylo zabezpečeno oplocením a  přenosným dopravním značením. Aby nedošlo k dalšímu rozšiřování propadu, byl od čtvrtka 2. listopadu průjezd vozidel tímto místem zakázán.

„Byla tak přerušena trasa, po které jezdí autobusy naší linky 38. Museli jsme proto zvolit dočasnou náhradní trasu projížděním autobusů Vavrečkovou ulicí, což znamená vynechání zastávky Zlín-střed mezi knihovou a železniční stanicí,“ uvedl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek. Jízdní řády na lince 38 se nemění. Cestující mohou využívat buď předchozí zastávku U Zámku, nebo následnou zastávku Dvacátá.

Provoz MHD se na původní trasu vrátí a obsluhování zastávky Zlín-střed bude obnoveno po dokončení připravované opravy havarijního úseku komunikace.

S využitím TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru