Česky

Česky

English

menu
zavřít

Autobusy v Malenovicích dočasně vynechají zastávku Sokolovská

18. 2. 2021

Aktuality

18

Zlín - Z důvodu stavebních prací v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích bude po dobu pěti dnů částečně změněna trasa autobusové linky MHD č. 51. Ve dnech 22. – 26. února 2021..

uzavirka.jpg

Zlín - Z důvodu stavebních prací v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích bude po dobu pěti dnů částečně změněna trasa autobusové linky MHD č. 51. Ve dnech 22. – 26. února 2021 nebude obsluhována zastávka Sokolovská.

Od pondělí 22. února bude v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích probíhat oprava plynovodní přípojky a ulice bude do 26. února pro průjezd autobusů MHD uzavřena. Autobusy linky č. 51, která je tudy vedena, budou dočasně odkloněny na výlukovou trasu přes ulici Zabrání a Jarolímkovo náměstí a na standardní trasu se napojí na zastávce Malenovice-hřiště. Linka 51 tak vynechá zastávku Sokolovská. Časy odjezdů se nezmění.

Posledním spojem, který pojede po standardní trase včetně zastávky Sokolovská, bude v pondělí 22. února autobus s odjezdem v 7:05 z Malenovic-točny. Výluka by předběžně měla trvat do pátku 26. února do 16 hodin. Pokud to však umožní klimatické podmínky a postup prací, mohla by být výluka ukončena už během čtvrtka 25. února.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru