Česky

Česky

English

menu
zavřít

Avízo DSZO: Na linkách 3 a 13 bude koncem týdne výlukový provoz

6. 8. 2018

Aktuality

20

Zlín - Pravidelný provoz trolejbusů MHD na linkách 3 a 13 ovlivní ve dnech 9. – 12. srpna výluky. Po dva dny nebudou trolejbusy linky 3 zajíždět na točnu v Loukách...

vyluka.jpg

Zlín - Pravidelný provoz trolejbusů MHD na linkách 3 a 13 ovlivní ve dnech 9. – 12. srpna výluky. Po dva dny nebudou trolejbusy linky 3 zajíždět na točnu v Loukách a místo nich budou jezdit autobusy jen na zastávku Louky-střed, zároveň budou vozidla MHD po tři dny objíždět uzavřenou horní část Slovenské ulice.

Ve čtvrtek 9. od 7 hodin a v pátek 10. srpna 2018 do 14 hodin bude stavební firma provádět výkop pro plynové potrubí v prostoru točny trolejbusů MHD linky 3 ve Zlíně-Loukách. „Po dobu uzavření točny budou na linku nasazeny místo trolejbusů krátké (10,5 metru) autobusy a ty se budou otáčet v prostoru zastávky Louky-střed,“ uvedl vedoucí dopravního úseku Pavel Nosálek. Na linkách 3 a 13 budou platit v těchto dnech výlukové jízdní řády.

V pátek od 14 do 19 hodin bude linka 3 rozdělena z provozních důvodů na dva samostatné úseky. Linka 3z bude jezdit z Louk do centra Zlína na zastávku Školní a zpátky ze zastávky Náměstí Míru. Cestující si budou přestupovat do autobusů linky 13m, které budou jezdit do Lesní čtvrti ze zastávky Školní a budou končit v centru Zlína na zastávce Náměstí Míru.

V pátek 10., v sobotu 11. a pravděpodobně i v neděli 12. srpna bude stavební firma za úplné uzavírky horní části Slovenské ulice v Lesní čtvrti opravovat vozovku. Bude tak přerušena pravidelná trasa trolejbusových linek 3 a 13 mezi zastávkami Lazy-škola a Příkrá. „V době uzavírky nasadíme na uvedené linky autobusy, které budou uzavřený úsek objíždět. Směrem na Lesní čtvrť projedou vozy MHD ulicemi Pod Vrškem a Příkrá, v opačném směru ulicemi Lesní čtvrť I, Lazy VI a Pod Vrškem. Žádná z pravidelných zastávek nebude vynechána. Při objíždění uzavřeného úseku může na linkách vznikat menší zpoždění,“ popsal výlukové opatření Pavel Nosálek. V sobotu i v neděli budou linky 3 a 13 jezdit podle pravidelného jízdního řádu.

více zde: https://www.dszo.cz/?section=spolecnost&file=tiskovky&id=817

Zdroj: TZ DSZO

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru