Česky

Česky

English

menu
zavřít

Až do 17. dubna bude cestování po železnici komplikováno výlukami

6. 3. 2018

Aktuality

13

Zlín - Lidé, kteří cestují vlakem, se musí v těchto dnech připravit na nepříjemné komplikace. Správa železniční a dopravní cesty začala v sobotu 3. března se zapojováním evropského vlakového zabezpečovacího systému ETCS...

vlaky-omezeni.jpg

Zlín - Lidé, kteří cestují vlakem, se musí v těchto dnech připravit na nepříjemné komplikace. Správa železniční a dopravní cesty začala v sobotu 3. března se zapojováním evropského vlakového zabezpečovacího systému ETCS. Práce se týkají úseku železničního koridoru mezi Nedakonicemi a Přerovem a také navazujících lokálních tratí, mezi které spadá i trať Otrokovice – Zlín – Vizovice. Zde budou práce probíhat 24. a 25. března.

Vlaky kvůli tomu mohou nabírat až půlhodinová zpoždění. Některé spoje či jejich části budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Ve výjimečných případech mohou podle mluvčí Českých drah spoje odjíždět i dříve a je proto potřebné si své cesty pečlivě plánovat. Práce a s nimi spojená omezení mají být ukončeny 17. dubna.

Podrobné informace o výlukách a spojích naleznete na webu Českých drah nebo Koordinátora veřejné dopravy Zlínského kraje.

https://www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/

http://www.koved.cz/zmeny-v-doprave/

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru