Česky

Česky

English

menu
zavřít

Během pouti v Loukách pojedou trolejbusy na náhradní točnu

5. 4. 2018

Aktuality

16

Zlín - Po náhradní trase budou jezdit v neděli 8. dubna 2018 trolejbusy na lince 3 ve Zlíně-Loukách. Vozidla MHD budou vynechávat centrum této místní části Zlína, protože se zde bude konat tradiční pouť...

vyluka-louky.jpg

Zlín - Po náhradní trase budou jezdit v neděli 8. dubna 2018 trolejbusy na lince 3 ve Zlíně-Loukách. Vozidla MHD budou vynechávat centrum této místní části Zlína, protože se zde bude konat tradiční pouť. 

Pouť v Loukách se uskuteční v neděli 8. dubna 2018. Centrum Louk bude v době od 8 do 20 hodin uzavřeno pro veškerou dopravu. Trolejbusová linka č. 3 bude v Loukách vedena po náhradní trase. 

„Trolejbusová linka číslo 3 bude v tomto čase o něco zkrácena. Nebude zajíždět na svou trvalou točnu, ale trolejbusy (poháněné dieselagregátem) odbočí do ulice Záhumení V a otáčet se budou na jejím konci. Trolejbus zastaví v obou směrech na dočasné zastávce na začátku ulice Záhumení V a potom na jejím konci v místě otáčení. Cestující už tento režim znají z minulých let,“ uvedl hlavní dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Josef Polách

Na náhradní trase budou umístěny přenosné označníky zastávek MHD s odjezdovými časy. Po dobu úplné uzavírky komunikace nebudou obslouženy zastávky Louky-hřiště, Louky-střed a Louky-točna. Toto opatření se dotkne čtyř spojů MHD. Na zbývající části své trasy směrem na Lesní čtvrť budou trolejbusy linky 3 jezdit i v této době podle svých standardních jízdních řádů platných pro soboty a neděle.

 

Více o samotné pouti naleznete zde: http://www.zlin.eu/v-loukach-se-kona-pout-aktuality-4256.html

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru