Česky

Česky

English

menu
zavřít

Benefiční koncert Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů podpoří malou Adélku

12. 11. 2019

Aktuality

15

Zlín – České vokální kvarteto Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí ve Zlíně na benefičním koncertě Ve jménu lásky.

Bohemia Voice a FBM

Zlín – České vokální kvarteto Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí ve Zlíně na benefičním koncertě Ve jménu lásky. Výtěžek benefiční akce půjde na podporu rodiny Petříkových a jejich nemocné dcery Adélky. Akce se uskuteční v pondělí 18. listopadu od 19 hodin v prostorách Kongresového centra Zlín.

Naše filharmonie pravidelně podporuje charitativní akce, zvláště když vybrané finance z koncertu jsou pro děti. Také se těšíme na již třetí vystoupení v řadě s kvartetem Bohemia Voice,“ uvedl ředitel Filharmonie Bohuslava Martinů Josef Němý.

Návštěvníci koncertu si poslechnou filmové skladby jako například Shallow a Evergeen z filmu Zrodila se hvězda či Nelle tue Mani z filmu Gladiátor. Mezi další písně večera budou patřit Heal the World od Michaela Jacksona, skladby od Ennia Morriconeho a v neposlední řadě též slavná árie Giacomo Pucciniho Nessun Dorma z opery Turandot. Některé písně budou navíc doprovázeny čerstvými videoklipy kvarteta. Vokální uskupení Bohemia Voice, reprezentující crossover žánr v hudbě, nabízí jedinečný mix swingu, gospelu, popu a především klasické hudby. Ve svých  písních otevírá témata lásky a víry, jako ozdravného procesu pro lidi i celou planetu a propojením hudebních stylů spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě.

Z atmosféry koncertů je znát, že s Filharmonií Bohuslava Martinů a spolkem Srdce na pravém místě vyjadřujeme stejné hodnoty, které hudbou zprostředkováváme publiku,“ sdělila Elin Špidlová, dramaturgyně večera a zpěvačka z Bohemia Voice.

Pořad zazní pod dirigentskou taktovkou indického mistra Debashishe Chaudhuriho.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení na pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín nebo online na webových stránkách Filharmonie Bohuslava Martinů.

Benefiční koncert pořádá spolek Srdce na pravém místě, který podporuje rodinu Petříkových z Kvasic a jejich dceru Adélku. Dívenka se narodila s vrozenou vadou, vzácným syndromem Phelan Mc Dermid, který brzdí její fyzický vývoj. Informace o práci spolku a malé Adélce Petříkové jsou k dispozici zde.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru