Česky

Česky

English

menu
zavřít

Benefiční koncert podpoří i zlínskou zoo

7. 5. 2021

Aktuality

13

Zlín – Podpora dvaceti zoologických zahrad je cílem benefičního koncertu Hrajeme pro 20 zoo.

zoo.jpg

Zlín – Podpora dvaceti zoologických zahrad je cílem benefičního koncertu Hrajeme pro 20 zoo. Open Air koncert se uskuteční na zahradě Kulturního střediska Lidové sady, které je součástí Zoologické zahrady Liberec. Dobročinná akce, která finančně pomůže i zoologické zahradě ve Zlíně, se koná v neděli 9. května 2021 od 17 hodin. Živé vysílání zprostředkuje portál Ticketstream.cz, kde je možnost zakoupit i vstupenky.

Diváci se ocitnou na koncertě plném skvělých interpretů, jako jsou No Name, Rybičky 48, Dan Bárta, MIG21, Jakub Děkan, Denoi, LinaKaro a Igor Orozovič s kapelou, a zároveň  zůstanou v příjemném a vzdušném prostředí, aniž by opustili své domovy. Moderátorem akce bude Libor Bouček a program bude kromě hudebních vystoupení zahrnovat i zajímavé rozhovory a krátké virtuální prohlídky zapojených zoo.

Koupí vstupenky si diváci užijí nejen hudební odpoledne plné hvězd, ale též podpoří chod 20 zoologických zahrad v České a Slovenské republice sdružených v Unie českých a slovenských zoologických zahrad, které se z důvodu několikaměsíční povinné uzávěry ocitly v kritické ekonomické situaci.

Za původní myšlenkou i kompletní realizací akce stojí produkční tým vedený Tomášem Vimmerem.

Jedná se o zcela unikátní projekt, vůbec první svého druhu. Pevně věříme, že přinese úspěch a podaří se nám prostřednictvím známých osobností vybrat pro zoo finanční prostředky,“ uvedl.

Více informací na webových stránkách www.hrajemepro20zoo.eu, Facebook – Hrajeme pro 20 ZOO.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru