Česky

Česky

English

menu
zavřít

Benefiční koncert pro Handicap. Už ve čtvrtek

12. 6. 2017

Aktuality

12

Zlín – Ve čtvrtek 15. června se uskuteční v Kongresovém centru Benefiční koncert pro Handicap Zlín, který v letošním roce slaví 25 let své existence.

Koncert se uskuteční v Kongresovém centru

Zlín – Ve čtvrtek 15. června se uskuteční v Kongresovém centru Benefiční koncert pro Handicap Zlín, který v letošním roce slaví 25 let své existence. Předprogram začne v 18 hodin, samotný koncert v 19 hodin.

„K našemu pětadvacátému výročí zahrají kapela F-dur Jazzband a Filharmonie Bohuslava Martinů, zazpívají Vojtěch Szabó, Eliška Lajdová, Zuzana Sapárová a další. S Handicapáky a všemi, kteří nám s přípravami akce pomáhají, se těšíme na viděnou,“ sdělil Aleš Chudárek, ředitel Handicapu Zlín.

Záštitu nad koncertem převzal primátor Miroslav Adámek.

Handicap Zlín, z.s. je spolek založený původně jako občanské sdružení v roce 1992 z potřeb osob se zdravotním postižením města Zlína, kteří si vytkli tyto cíle:

- podporovat pracovní a společenské aktivity lidí se zdravotním postižením - usilovat o zlepšování životních podmínek lidí se zdravotním postižením - hledat cesty jak bourat bariéry mezi lidmi. Handicap Zlín, z.s. zajišťuje zejména sociální a návazné služby jako jsou osobní asistence, dopravní služby, klub dětí a mládeže, sportovní klub, půjčovna kompenzačních pomůcek a základní sociální poradenství. Navíc provozuje dobročinný obchod DOBRODĚJ.

Další informace na www.handicap.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru