Česky

Česky

English

menu
zavřít

Benešovo nábřeží se uzavře v obou směrech

30. 9. 2021

Aktuality

15

Zlín – Z důvodu frézování vozovky na Benešově nábřeží ve Zlíně dojde od pátku 1. do soboty 2. října 2021 k úplnému uzavření této ulice.

Kvůli frézování vozovky se uzavře na dva dny Benešovo nábřeží

Zlín – Z důvodu frézování vozovky na Benešově nábřeží ve Zlíně dojde od pátku 1. do soboty 2. října 2021 k úplnému uzavření této ulice. V důsledku toho nebude umožněn vjezd automobilům a bude přesměrována i autobusová linka MHD č. 33X. Spoje linky 33X vynechají Benešovo nábřeží i ulici Podvesná VI. Výjimku tvoří rezidenti, kterým bude po domluvě s koordinátorem stavby umožněn vjezd i výjezd. Trasy pro chodce jsou průchozí.

Doposud byl kvůli rekonstrukci Benešova nábřeží povolen jednosměrný provoz včetně MHD.

Výlukový provoz linky 33X se změní proti současnému stavu tak, že ve směru do centra města pojedou autobusy po Kvítkové (zastávky Díly II a Lešetín I), otočí se na okružní křižovatce, vrátí se a odbočí Lorencovou ulicí a po tř. Tomáše Bati se dostanou na zastávku Náměstí Míru.

Zastávky linky 33 na Benešově nábřeží nebudou v uvedené době obsluhovány žádným spojem MHD. V pracovní den v pátek 1. října bude zastávka Podvesná VI ve směru jízdy od řeky k železniční trati obsluhována pouze autobusovou linkou 38 (v nepracovních dnech nejezdí). Ve směru jízdy na Paseky vynechají autobusy linky 33X také zastávku Dlouhá.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru