Česky

Česky

English

menu
zavřít

Bleší trh pro zlínský útulek. Výhodným nákupem pomůžete zvířatům v nouzi

29. 8. 2017

Aktuality

33

Zlín - Vetešnictví LOTOS ve spolupráci se ZLÍNSKÝM ÚTULKEM pořádá výprodej zboží za zbytkovou cenu, ve výši 20,-/30,-/50,-Kč za kus. Z každé zakoupené věci poputuje polovina ceny na podporu Zlínského útulku...

-dsc0963.jpg

Zlín - Vetešnictví LOTOS www.antik-zlin.cz/ ve spolupráci se ZLÍNSKÝM ÚTULKEM pořádá výprodej zboží za zbytkovou cenu, ve výši 20,-/30,-/50,-Kč za kus. Z každé zakoupené věci poputuje polovina ceny na podporu Zlínského útulku na Vršavě. Akce trvá celý tento týden tedy od 28. srpna do pátku 1. září a to vždy od 9:00 do 17:00h v areálu firem na Cigánově – vstup do areálu přímo za trolejbusovou zastávkou Cigánov na parkovišti – je označeno.

Útulek v současnosti pečuje o 80 psů a 40 koček. Výtěžek akce je určen na zajištění veterinární péče a krmiva pro psy a kočky.
Přijďte si i Vy udělat radost zakoupením milých starožitných drobností. Potěšíte sebe nebo své blízké a podpoříte tak dobrou věc. V místě výprodeje bude také vyhrazen prostor pro materiální dary - krmivo (např. 3kg granulí Calibra nebo Brit), kočičí kapsičky nebo kočkolit, pamlsky, pelíšky, obojky, vodítka, pak starší ručníky, deky, povlečení,… pokud Vám něco z těchto věcí pro zvířecí miláčky doma přebývá, přineste je s sebou. Po skončení akce budou materiální dary společně s výtěžkem z prodeje předány Zlínskému útulku. Výši získaných finančních prostředků a získaná materiální podpora bude zveřejněna.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru