Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se potravinová sbírka. Zapojí se i pracovníci zlínského magistrátu

9. 11. 2023

Aktuality

179

Zlín - V sobotu 11. listopadu se uskuteční celonárodní sbírka potravin. Do akce, kterou organizuje Česká federace potravinových bank vždy na jaře a na podzim, se v prodejně Billa v malenovickém CENTRO Zlín zapojí také pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína. Na místě budou od 8 do 18 hodin.

„Potraviny ze sbírky budou předány lidem bez domova a zejména osamělým rodičům samoživitelům a rodinám v krizi,“ uvedl náměstek primátora pro oblast sociálních věcí Vojtěch Volf..

A čím můžete přispět? Co vložit do nákupního košíku? Nejžádanějším zbožím jsou základní trvanlivé potraviny a drogerie. Darovat tak lze například konzervy, dětskou výživu, polévky, těstoviny, luštěniny, rýži, hygienické potřeby, oleje, cukr, apod. Dobrou volnou jsou rovněž dětské pleny, čistící ubrousky, tekuté mýdlo, šampon, dětské zubní pasty a kartáčky, toaletní papír, prostředky na mytí nádobí nebo prací prostředky.

„Předem děkujeme všem občanům, kteří se do sbírky zapojí a podpoří naše sociálně slabší občany a rodiny s dětmi,“ dodal náměstek Volf.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru