Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se potravinová sbírka. Zapojí se i pracovníci zlínského Odboru sociálních věcí

15. 11. 2021

Aktuality

6

Zlín - Tuto sobotu 20. listopadu se uskuteční další celonárodní sbírka potravin. Do této aktivity se zapojí také pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína. Na vaše dary budou čekat v prodejně Billa v CENTRO Zlín v Malenovicích, a to od 8:00 hodin do 18:00 hodin.

Zlín - Tuto sobotu 20. listopadu se uskuteční další celonárodní sbírka potravin. Do této aktivity se zapojí také pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína. Na vaše dary budou čekat v prodejně Billa v CENTRO Zlín v Malenovicích, a to  od 8:00 hodin do 18:00 hodin.

Potraviny ze sbírky budou předány lidem bez domova a zejména osamělým rodičům samoživitelům a rodinám v krizi,“ přiblížil Aleš Dufek, náměstek primátora pro oblast sociálních věcí.

Čím můžete přispět? Co vložit do Vašeho nákupního košíku? Dobrou volbou jsou základní trvanlivé potraviny jako například konzervy, dětské výživy, polévky, trvanlivé mléko, olej, rýže, těstoviny, luštěniny, cukr, apod. Základní drogérie – dětské pleny, čistící ubrousky, tekuté mýdlo, šampon, dětské zubní pasty a kartáčky, toaletní papír, prostředky na mytí nádobí, prací prostředky, apod.

„Předem děkujeme všem občanům, kteří se do sbírky zapojí a podpoří naše sociálně slabší občany a rodiny s dětmi,“ doplnil Aleš Dufek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru