Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se splatnost místních poplatků za psy a komunální odpad

8. 3. 2018

Aktuality

167

Zlín - Ve Zlíně se blíží splatnost místního poplatku ze psů (do 30. dubna) a za komunální odpad (do 15. května). Stejně jako v loňském roce se však ani letos předem vyplněné složenky za platbu rozesílat nebudou.

kontejner.jpg

Zlín - Ve Zlíně se blíží splatnost místního poplatku ze psů (do 30. dubna) a za komunální odpad (do 15. května).  Stejně jako v loňském roce se však ani letos předem vyplněné složenky za platbu komunálního odpadu do schránek rozesílat nebudou.

„Město Zlín ročně tisklo a distribuovalo kolem pětatřiceti tisíc složenek, což stálo více než tři čtvrtě milionu korun. Dlouhodobě přitom klesá počet lidí, kteří složenku k platbě používali. Z tohoto důvodu je od loňského roku už nerozesíláme,“ vysvětlil Zdeněk Dvořák, tiskový mluvčí magistrátu.

Středisko místních poplatků od loňského roku nabízí možnost zaevidování e-mailové adresy, na kterou občanům přijdou veškeré platební údaje. Pokud máte zájem o posílání podkladů k platbě za komunální odpad elektronicky, a doposud jste si e-mailovou adresu nezaevidovali, můžete tak učinit na nové e-mailové adrese komunal@zlin.eu.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru