Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se tradiční Vánoce ve zlínském útulku

10. 12. 2018

Aktuality

5

Prosinec bez Vánoc v útulku si už řada lidí ani neumíme představit. Další ročník tradiční akce na podporu zlínského útulku se již nezadržitelně blíží. Už ve středu...

vanoce-v-utulku.jpg

Prosinec bez Vánoc v útulku si už řada lidí ani neumí představit. Další ročník tradiční akce na podporu zlínského útulku se již nezadržitelně blíží. Přijďte si užít hezké odpoledne a zároveň udělat radost zlínským útulkáčům. Jako každý rok budou útulkáči moc rádi, když je podpoříte dárečkem. Ať už nějakou hračkou, pamlskem, granulemi nebo dekami. 

Studenti Fakulty multimediálních komunikací z projektu Němá tvář, kteří Vánoce v útulku organizují, si pro vás připravili pestrý program a nebude chybět ani horký čaj, svařák a skvělé cukroví. Také o zábavu bude rozhodně postaráno. 
"Moc se na vás všechny těšíme! Tak pac a pusu, uvidíme se ve středu 12. prosince od 15:00 na Vršavě," vzkazují psi a kočky z útulku. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru