Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se úplné uzavření ulice 2. května

19. 8. 2019

Aktuality

23

Zlín – Po dobu 4 srpnových dnů dojde na kompletní uzavírku ulice 2. května, a to od čtvrtka 22. srpna až do neděle 25. srpna 2019. Dotčená ulice bude neprůjezdná v úseku od ulice Sokolská po most u Januštice. Důvodem je pokládka nových živičných vrstev.

Vyznačené uzavření ulice 2. května

Zlín – Po dobu 4 srpnových dnů dojde na kompletní uzavírku ulice 2. května, a to od čtvrtka 22. srpna až do neděle 25. srpna 2019. Dotčená ulice bude neprůjezdná v úseku od ulice Sokolská po most u Januštice. Důvodem je pokládka nových živičných vrstev.

Na ulici 2. května nebude možno vjíždět ani odjíždět auty. Obyvatelé však mohou svá vozidla po celou dobu realizace ponechat na parkovišti u prodejny COOP před č. p. 4345, tak jako na parkovišti na ul. Padělky IV nebo u domu č. p. 622, ovšem bez možnosti odjezdu či příjezdu.  Je však nutné, aby vozidla na parkovišti u prodejny COOP nepřesahovala přes obrubník parkoviště. Ačkoliv bude uzavření průjezdu komunikace na ulici 2. května ukončeno nedělí 25. srpna ve 24:00 hod, uvedené omezení bude pro tato parkoviště a všechna napojení platné i v pondělí 26. srpna.

Kvůli obnově vodorovného dopravního značení a doplnění živičného povrchu nebude možné ponechat vozidla na parkovací ploše před domy č. p. 1949-1954, která musí být kompletně vyklizená. Uzavírka tohoto parkoviště bude prodloužena do úterního dne 27. srpna.

Ostatní parkovací plochy budou přístupné z ulic Sokolská a Fügnerova nábřeží, stejně jako přístup k domům během celé uzavírky. Všechny ulice budou dočasně obousměrné, včetně ul. Padělky VI.

Linky MHD č. 2, 8 a 9 budou uzavřený úsek ulice 2. května objíždět náhradní trasou po Benešově nábřeží, kde budou zastavovat na zastávkách autobusových linek 33 a 38. Protože jde o ulici bez trolejového vedení, budou na tyto linky nasazeny trolejbusy s dieselagregátem nebo autobusy. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice současně posílí trolejbusovou linku č. 44, která je vedena Sokolskou ulicí, protože se její zastávky nacházejí zpravidla v kratší docházkové vzdálenosti ze čtvrtí Padělky a Kúty než zastávky na Benešově nábřeží.

Více podrobnějších informací k objízdným trasám linek MHD se můžete dočíst zde

Všem obyvatelům dotčené ulice se ještě jednou za způsobené komplikace omlouváme.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru