Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se uzávěrka fotosoutěže

19. 9. 2017

Aktuality

3

Zlín – V neděli 24. září končí příjem fotografií do fotosoutěže vyhlášené v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

2. místo v jednom z předchozích ročníků

Zlín – V neděli 24. září končí příjem fotografií do fotosoutěže vyhlášené v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Příznivci fotografování mohou soutěžit ve dvou  kategoriích – Krajina a Outdoorové sporty a do každé z nich zaslat prostřednictvím elektronického formuláře tři fotografie.

Hodnocení bude probíhat od 1. do 29. října pomocí internetového hlasování návštěvníků stránek www.ic-zlin.cz. Z každé kategorie budou vybrány tři nejlepší snímky v pořadí 1.–3. místo. Do 7 dnů od ukončení hlasování organizátor jména výherců zveřejní na stránkách fotosoutěže a o jejich výhře je vyrozumí. Předání cen proběhne na slavnostním zahájení festivalu 9. listopadu ve Zlatém Jablku ve Zlíně

Bližší podmínky k fotosoutěži jsou k dispozici na stránkách zlínského informačního střediska www.ic-zlin.cz/24976-fotosoutez-outdoor.

Mezinárodní festival outdoorových filmů je největší soutěžní filmovou putovní přehlídkou na světě. Letos budou k vidění filmy ze 42 zemí světa zaměřené na extrémní sporty a cestopisy. Součástí programu jsou besedy se zajímavými cestovateli. 
Letošní XV. Mezinárodní festival outdoorových filmů 2017 proběhne na padesáti místech České a Slovenské republiku v termínu 6. října –8. prosince Do našeho města zavítá ve dnech 9.–12. listopadu.

O festivalu na: www.outdoorfilms.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru