Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se vánoční program. Letos s názvem Adventní Zlín 2018

22. 11. 2018

Aktuality

10

Zlín - Co vás čeká letos na adventním zlínském náměstí? Čeká vás toho, jako každý rok, mnoho, a letos možná ještě o něco víc. Adventní Zlín bude zahájen v neděli...

Rozsvícení vánočního stromu vždy přiláká na náměstí Míru spoustu lidí.

Zlín - Co vás čeká letos na adventním zlínském náměstí? Čeká vás toho, jako každý rok, mnoho, a letos možná ještě o něco víc.  Adventní Zlín bude zahájen v neděli  2. prosince odpoledne, kdy zvonkovým orchestrem pod taktovkou Ondry Havlíka společně rozsvítíme zlínský vánoční stromeček. Nezapomeňte si přinést zvoneček! První adventní neděli zahájíme koncertem Vašo Patejdla. Na podiu se potom během tří týdnů vystřídají další zajímaví umělci,  jako např. Gipsy CZ, Marek Ztracený, Fragile, David Kraus, Premier, The Backwards.

„Rád bych všechny pozval na rozsvícení vánočního stromu a s tím souvisejícím zahájení Adventního Zlína. Velká účast z minulých let nás velmi těší, ale je potřeba tedy také předem upozornit, že náměstí bohužel není nafukovací. I letos jsme připravili několik novinek,“ zve na Adventní Zlín Jiří Korec, primátor města.

Vánoční  jarmark nabídne od 2. prosince spoustu dobrého jídla a pití a od 8. prosince ho doplní stánky s krásnými řemeslnými výrobky. Naprostou novinkou letošního programu je vánoční stodola, ve které bude každé odpoledne hrát živá hudba, ať už známější místní kapely či méně známí buskeři. Kromě bohatého hudebního programu se můžete těšit také na ten doprovodný: valašské čerty a čertiskovou diskotéku, dětskou fotostezku "Letem vánočním světem", ledové sochaře a sochařské dílničky, tradiční Ježíškovu poštu, sobotní tvořivé dílničky nebo vystoupení dětských folklorních souborů. „Společně a pro dobrou věc budeme tvořit dlouhý vánoční řetěz, kterým náměstí na závěr dozdobíme,“ doplnil mluvčí města Zdeněk Dvořák.

V sobotu 22. prosince si budete moct odnést Betlémské světlo v lucerničce vlastní nebo té "pro Anetku" a poslední večer protančíme s DJ J. V. Navrátilem na jeho Vánoční Oldies Party. Program i jarmark budou ukončeny v neděli 23. prosince ve 14 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru