Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se zápisy do škol a školek

15. 1. 2019

Aktuality

20

Zlín - Zápis dětí do 1. tříd základních škol, které jsou zřizovány městem Zlínem, a do Církevní základní školy a mateřské školy pro školní rok 2019 – 2020 se uskuteční...

Ilustrační foto

Zlín - Zápis dětí do 1. tříd základních škol, které jsou zřizovány městem Zlínem, a do Církevní základní školy a mateřské školy pro školní rok 2019 – 2020 se uskuteční 5. dubna od 13 do 18 hodin – pouze ZŠ Kvítková od 8 do 17 hodin.

Bližší informace budou uvedeny na plakátech a letácích, které budou vyvěšeny v aktuálním termínu na jednotlivých základních i mateřských školách.

Registrace dětí v elektronickém systému pro zápis dětí k základnímu vzdělávání bude možná od 19. března do 4. dubna.

Zápisdětí k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol, které jsou zřizovány městem Zlínem, a do Církevní základní školy a mateřské školy  pro školní rok 2019 – 2020 se koná v příslušných mateřských školách 15. května od 8 do 12 hodin, a od 13 do 16 hodin. Registrace dětí v elektronickém systému pro zápis dětí k předškolnímu vzdělávání bude možná od 16. dubna do 14. května.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru