Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se zářijová výzva Do práce na kole

26. 8. 2020

Aktuality

15

Zlín - Tradiční Zářijová výzva Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem je letos nově v dvoutýdenním formátu. Od 14. do 27. září se přidejte k ostatním nadšencům a vyzkoušejte si jezdit do práce na bicyklu, koloběžce...

dsc01226.jpg

Zlín - Tradiční Zářijová výzva Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem je letos  nově v dvoutýdenním formátu. Od 14. do 27. září se přidejte k ostatním nadšencům  a vyzkoušejte si jezdit do práce na bicyklu, koloběžce, nebo třeba na longboardu, chodit pěšky či běhat. Zlepšíte si tak kondici a zdraví, ale pomůžete tak i životnímu prostředí. A třeba si udržitelnou dopravu zamilujete tak, že u ní zůstanete. Akce se koná v rámci Evropského týdne mobility a pro celou Českou republiku ji pořádá Auto*Mat z.s., Praha. 

Donutily vás okolnosti vzdát květnovou výzvu Do práce na kole? Nevadí, teď si to můžete vynahradit. 

Co se hodí vědět o akci?

- Zářijová výzva je určená jednotlivcům (na rozdíl od měsíční týmové květnové výzvy).

- Startovné činí 100 Kč, ale za každou registraci získáte unikátní slevový kupón ve výši 100 Kč do benefičního e-shopu. Můžete si tak třeba koupit letošní tričko DPNK s motivem od Jaromíra99.

- V Zářijové výzvě Do práce na kole se hodnotí pouze pravidelnost. Všichni účastníci s pravidelností 66% a více zapsaných cest budou zařazeni do slosování o symbolické ceny od partnerů. Podmínkou účasti ve slosování je také přihlášení k odběru výzvového newsletteru.

- Anonymizované  trasy účastníků zaznamenané přes aplikace STRAVA a cyclers budou použity jako podklady pro analýzu dopravy ve městech za účelem zlepšení cykloinfrastruktury

Zářijová výzva je tak jednou z možností, jak se zapojit do celosvětového trendu změny dopravních návyků, a zároveň udělat něco i pro změny ve vlastním městě. Více informací a též zaregistrovat se můžete na www.dopracenakole.cz

Pro cyklisty, koloběžkáře, pěší i běžce budou ve Zlíně i Otrokovicích připraveny oblíbené Snídaně zdarma. 

Iniciativa CykloZLÍN společně s firmou Sport-Racing-Bike se těší na cyklisty i ostatní, kteří se pohybují po městě bezmotorově na odpočívadle u čepkovského cyklopodjezdu.  Hygienicky zabalená snídaně z pekárny se podává od 5.00 do 8.00 hodin v úterý 15. září 2020. 

V Otrokovicích Město a Městský úřad Otrokovice společně s iniciativou CykloZLÍN  Snídani pro cyklisty zdarma připravilo na středu 16.9.2020 od 5.30 do 8.00 hodin , kterou dostanete u altánu na cyklostezce Otrokovice - Zlín, v blízkosti sídliště Trávníky.

Zdroj: TZ CykloZlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru