Česky

Česky

English

menu
zavřít

Blíží se Zlínský vorvaň. Tradiční soutěžní klání v netradičních disciplinách

12. 11. 2019

Aktuality

15

Zlín - Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 se uskuteční jubilejní, XX. ročník soutěže žáků základních škol v netradičních sportovních disciplínách Zlínský vorvaň 2019...

p1015358.jpg

Zlín - Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 se uskuteční jubilejní, XX. ročník soutěže žáků základních škol v netradičních sportovních disciplínách Zlínský vorvaň 2019. Toto mezinárodní soutěžní klání se uskuteční od půl deváté ráno ve zlínské sportovní hale Datart (dříve Euronics).

Letošního ročníku se zúčastní celkem dvacet jedna škol ze Zlínského kraje a Slovenska. Stejně jako předchozí ročníky, i letos, bude jedna disciplína připravena se zástupci handicapované sportovní mládeže z městského střediska volného času Klub Íčko Zlín a další s Městskou policií Zlín. „V soutěži Zlínský Vorvaň nejde jen o soutěživost, ale i o kolektivního ducha, soudržnost a kamarádství. Navíc je tým podpořen obecenstvem, které je do celého dění vtaženo,“ uvedl Přemek Elšík, ředitel soutěže.

Oceněny tak nejsou jen soutěžní družstva, ale i fanoušci, kteří si mohou vybojovat Cenu za nejlépe fandící obecenstvo nebo Cenu za nejlepší image. Na své si přijdou ale i jednotlivci, pro které je připravena bohatá tombola.

Ve sportovní hale se očekává na 900 žáků základních škol s jejich pedagogickým dozorem

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru