menu
zavřít

Bude hattrick? Sledge hokejisté jsou blízko

15. 3. 2017

Aktuality

0

Zlín – Jediná výhra dělí sledge hokejisty SHK Lapp Zlín o mistrovského hattricku. V prvním finálovém duelu na ledě pardubických Mustangů vyhráli 3:1, druhou potřebnou výhru...

Zlínský Šafránek dává jeden ze svých tří gólu v prvním finálovém duelu

Zlín – Jediná výhra dělí sledge hokejisty SHK Lapp Zlín o mistrovského hattricku. V prvním finálovém duelu na ledě pardubických Mustangů vyhráli 3:1, druhou potřebnou výhru mohou přidat už v pátek v domácí PSG Aréně. Úvodní buly je naplánované na 18:30.

„Pro vítězství uděláme maximum. Zveme naše fanoušky do hlediště. Nejen na finálové klání, připravili jsme totiž společně s partnery klubu i řadu cen do tomboly. Ta bude zdarma, stejně jako vstup na utkání,“ vzkázal Petr Julina, vedoucí zlínského klubu.

Mezi fanoušky nebudou chybět ani zástupci města, účast potvrdil i primátor Miroslav Adámek. „Finále si nemohu nechat ujít, o titul hrají naši kamarádi, usilovně budu držet palce. Doufám, že nás bude co nejvíce,“ pozval ke sledování zápasu.

Sledge hokejové finále se hraje na dvě vítězná utkání. Pokud tedy Zlín nepromění v pátek mečbol, rozhodne o novém mistrovi sobotní duel. Také ten začne v 18:30 v PSG Aréně, i na něj by byl vstup volný.

Sledge hokej je atraktivní hra, jejíž pravidla se nejvíce podobají lednímu hokeji. Jsou však přizpůsobená k tomu, aby se tomuto sportu mohli věnovat jak zdraví, tak i tělesně handicapovaní hráči.

Město Zlín je jedním z nejvýznamnějších partnerů SHK Lapp.

Více informací na www.sledgehokejzlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru