Česky

Česky

English

menu
zavřít

Byla vyhlášena fotosoutěž OUTDOOR

31. 8. 2021

Aktuality

10

Zlín - Fotografujete? Baví vás zachytit v hledáčku fotoaparátu krajina nebo sportovní výkon? Pak své nejzdařilejší fotografie přihlaste do fotosoutěže OUTDOOR,

hamersky-mlyn-autor-zdenek-adler-fotosoutez-outdoor-2020.jpg

Zlín - Fotografujete? Baví vás zachytit v hledáčku fotoaparátu krajina nebo sportovní výkon? Pak své nejzdařilejší fotografie přihlaste do fotosoutěže OUTDOOR, která se koná v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně 2021. Vyhrát můžete outdoorové a cyklistické vybavení, publikace a další zajímavé ceny.

Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií – krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat max. 3 snímky v rozlišení 300 dpi pro tisk A3, ve formátu JPG. Své snímky nám zasílejte do 17. 10. 2021.

V termínu 18.–22. října 2021 budou z doručených fotografií vybráni výherci, kteří budou od 25. října 2021 zveřejněni na stránkách fotosoutěže. Ceny autorům vítězných fotografií budou předány při slavnostním zahájení festivalu ve Zlíně 5. listopadu 2021.

Fotografie bude možné si prohlédnout také na výstavě, o které vás budeme blíže informovat.

Organizátorem fotosoutěže je oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Zlína.

Podmínky fotosoutěže naleznete na http://www.ic-zlin.cz/fotosoutez-outdoor.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru