Česky

Česky

English

menu
zavřít

Cantica laetitia před odjezdem do Německa vystoupí také ve Zlíně

22. 5. 2019

Aktuality

31

Zlín - Úspěšný pěvecký sbor Cantica laetitia, který získává pravidelně ocenění u nás i v zahraničí, chystá koncert ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně...

cantica-laetitia-festival-adventni-a-vanocni-hudbybratislava2018-fotoklara-kolenova.jpg

Zlín - Úspěšný pěvecký sbor Cantica laetitia, který získává pravidelně ocenění u nás i v zahraničí, chystá koncert ve spolupráci s Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Vystoupení zlínského sboru, pod vedením úspěšného sbormistra Josefa Surovíka, se uskuteční v sobotu 25. května v 18.00 hodin v kostele Českobratrské církve evangelické ve Zlíně.

Vstupné na akci, která je součástí doprovodného programu výstavy GLORIA MUSICAE Historické hudební nástroje Jaromíra Růžičky, je dobrovolné. Posluchači se mohou těšit na rozmanitý repertoár sestavený speciálně pro mezinárodní soutěž pěveckých sborů v německém Marktoberdorfu, kam zlínští zpěváci odcestují již v červnu. Návštěvníci koncertu mohou využít zvýhodněného vstupného 1 + 1 zdarma na výstavu Gloria musicae, která je k vidění v prostorách zlínského muzea v prvním podlaží budovy 14. do 7. července 2019.

Zlínský sbor zazpívá i na Noci kostelů ve Štípě Cantica laetitia, která letos oslaví 15 od svého založení, se představí v pátek 24. května v kostele Narození Panny Marie ve Štípě. Koncert sboru začne ve 20.00 hodin. Vystoupení zlínských zpěváků je součástí akce Noc kostelů.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru