Česky

Česky

English

menu
zavřít

Část ulice Vodní u nadjezdu je uzavřena. Probíhá výměna asfaltového krytu vozovky

28. 8. 2017

Aktuality

6

Zlín – AKTUALIZOVÁNO. Na rekonstrukci mostu – ul. Gahurova – navázala od dnešního dne rekonstrukce krátkého silničního úseku mezi nadjezdem a křižovatkou Gahurovy ulice s ulicí Vodní (po Bartošovu ulici).

vjezd-na-most-je-uzavren.jpg

Zlín – Na rekonstrukci mostu – ul. Gahurova – navázala od dnešního dne rekonstrukce krátkého silničního úseku mezi nadjezdem a křižovatkou Gahurovy ulice s ulicí Vodní (uzavírka po Bartošovu ulici). Pro oba směry jízdy jak od města, tak z Jižních Svahů, platí zákaz odbočování z nadjezdu do ulice Vodní. Uzavírka potrvá do 3. září. V době uzavírky bude i výjezd od autobusového nádraží možný pouze ve směru na ulici Dlouhou. Stejné omezení platí i při výjezdu z Bartošovy ulice.

Uzavření části ulice Vodní se dotkne i linky č. 38 MHD, která nebude zastavovat U Zámku.

Z důvodu této uzavírky musíme posílat autobusy linky 38 po náhradní trase, která bude křižovatku Vodní – Gahurova objíždět. Bude to na lince 38 znamenat dočasné vypuštění zastávky U Zámku. Cestujícím se omlouváme,“ vzkázal vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru