Česky

Česky

English

menu
zavřít

Cena za ekologickou výchovu a osvětu putuje i na zlínský magistrát

1. 12. 2017

Aktuality

15

Zlín - Ve Zlíně se uskutečnil už sedmnáctý ročník konference o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji. Součástí programu bylo i oceňování jednotlivců či škol, úřadů či podnikatelů...

foto-ZL.k--jiri-balat.jpg

Zlín - Ve Zlíně se uskutečnil už sedmnáctý ročník krajské konference o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji. Konferenci připravila organizace Líska, která ve Zlínském kraji pomáhá široké veřejnosti porozumět přírodě a být dobrými hospodáři přírodního a kulturního dědictví. Rovněž pořádá kampaně pro školy, neziskové organizace a veřejnost. Součástí programu bylo také oceňování jednotlivců či škol, úřadů či podnikatelů, kteří jsou v oblasti environmentální výchovy příkladem pro ostatní. Jedna z cen putovala i na zlínský magistrát. V kategorii Veřejná správa získala ocenění Magda Pospíšilová ze zlínského Odboru životního prostředí a zemědělství.

„Magda Pospíšilová má na našem odboru na starosti projekty jako Zdravé město a obecně enviromentální vzdělávání, výchovu a osvětu. Připravuje zajímavé osvětové programy pro školy i širokou veřejnost. Jde například o akce ke Dni Země, ke Dni stromů, atd. zapojuje se do dění v regionu a ve své obci také organizuje  zájmové aktivity dětí v oblasti ochrany přírody,“ představila oceněnou pracovnici zlínského magistrátu Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství.

„Vnímám to však jako ocenění také pro mé kolegy a kolegyně, kteří se na přípravě a realizaci těchto akcí podílejí spolu se mnou. Není to jen moje práce,“ poznamenala Magda Pospíšilová, která už nyní s kolegyněmi pracuje na přípravě dalšího ročníku Dne Země, který se uskuteční v dubnu. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru