menu
zavřít

Ceny z jarmarkové soutěže čekají na vyzvednutí

22. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Už žádný výherní magický hrneček nezbývá v prodeji na zlínském jarmarku. Všechny výherní hrnečky už své majitele mají. Tři ze čtyř výherců si však dosud své ceny nevyzvedli.

p1015323.jpg

Zlín - Už žádný výherní magický hrneček nezbývá v prodeji na zlínském jarmarku. Všechny výherní hrnečky už své majitele mají. Tři ze čtyř výherců si však dosud své ceny nevyzvedli. Výherní hrneček se pozná podle zabarvení. Hrnečky jsou citlivé na teplo a při nalití horkého nápoje se zobrazí nápis a logo jarmarku. Běžné nevýherní logo je v červené barvě. Komu se však nápis vybarvil do jiné než červené barvy, může si na radnici vyzvednout ceny.

„Ti z návštěvníků jarmarku, kteří si zakoupili výherní hrnečky, si mohou vyzvednout ceny v Městském informačním a turistickém středisku. Na jednotlivé výherce čekají například vstupenky do zoo, Baťova institutu, Městského divadla Zlín nebo na filmová představení v Golden Apple Cinema,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací.

Konkrétní výherní barvy jsou oranžová, zelená, modrá a zlatá. Zlínský vánoční jarmark končí v pátek 23. prosince, ovšem výhry je možné si vyzvednout i v následujících dnech. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru