Česky

Česky

English

menu
zavřít

Charitativní cyklotour na podporu onkologicky nemocných dětí se zastavila ve Zlíně

4. 6. 2021

Aktuality

14

Zlín - Charitativní cyklotour Na kole dětem zamířila v rámci své druhé etapy do Zlína. Jednalo se již o tradiční zastávku. Peloton vedený známým velocipedistou...

nakd.jpg

Zlín - Charitativní cyklotour Na kole dětem zamířila v rámci své druhé etapy do Zlína. Jednalo se již o tradiční zastávku. Peloton vedený známým velocipedistou Josefem Zimovčákem již dvanáctý rok projíždí krásy české a moravské krajiny a při té příležitosti vybírá peníze na rekonvalescenční pobyty pro děti po onkologické léčbě.

„Jsme rádi, že se mohl letošní ročník Na kole dětem uskutečnit tak, jak jsme jej znali z dřívějška. Je vidět, že lidé jsou nyní po pohybu a sportu hladoví,“ pronesl primátor Zlína Jiří Korec, když přišel uvítat Josefa Zimovčáka a na náměstí právě vjíždělo na 150 cyklistů.

Každý rok se lidé těší na účast, letos mám pocit, že vše bylo ještě intenzivnější. 150 účastníků je na všední den krásné číslo. Město Zlín je našim partnerem dlouhá léta a do tohoto regionu jezdíme vždy moc rádi,“ uvedl Josef Zimovčák, který také připomněl, že tento každoroční peloton v sobě obsahuje tak zvané čtyři P. Pomoc dětem, partnerství mezi účastníky, poznávání krás naší země a pohyb. Ze Zlína zamířili cyklisté na Slovácko. Druhou etapu zakončí v Bzenci.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru